W związku z COVID-19 informujemy, że Ekofabryka realizuje zlecenia bez zmian w terminach podanych na stronie

Pojemniki do wewnętrznej segregacji odpadów

Kosze do segregacji odpadów wewnątrz to nasza najważniejsza kategoria. Jednym z naszych priorytetów jest ułatwienie segregacji “u źródła”, czyli w życiu codziennym. Segregacja wewnętrzna wkracza nie tylko do naszych domów i mieszkań, ale także do miejsc pracy i lokali użytkowych: szkół, biur, sklepów, gabinetów lekarskich czy restauracji. Chcąc upowszechniać dobre nawyki sortowania śmieci bezpośrednio na miejscu ich wytwarzania, przygotowaliśmy dla Ciebie bogatą ofertę koszy do wewnętrznej segregacji.

Zakup pojemników na odpady segregowane daje szereg korzyści. Przede wszystkim przyczyniamy się dzięki nim do poprawy stanu środowiska naturalnego. Segregacja sprawia, że poszczególne grupy odpadów są przetwarzane lub odpowiednio utylizowane, dzięki czemu nie stwarzają zagrożenia skażenia gleby lub wody.

W naszej ofercie znajdziesz podręczne kosze do segregacji odpadów używane we wnętrzach. Dostępne są pojedyncze pojemniki na papier, szkło, plastik, metal, odpady bio oraz odpady inne. Można zakupić je również w zestawach, jako stacje segregacji a także jako jeden pojemnik z kilkoma przegrodami. Nasze kosze oznaczone są w odpowiedni sposób, aby segregacja odpadów była łatwa i przyjemna. Kolorystyką i opisem odpowiadają aktualnym ustawom i dyrektywom.

Pojemniki do segregacji dostępne w naszym sklepie mają szerokie zastosowanie — można używać ich w domach i mieszkaniach oraz w firmach, szkołach i innych miejscach o charakterze publicznym. Znajdą także swoje przeznaczenie w hotelarstwie i agroturystyce.

Dostępne w naszym asortymencie pojemniki do segregacji śmieci wyróżniają praktyczność i przystępne ceny. Możesz wybierać spośród różnych materiałów, oferujemy kosze do segregacji z tworzyw sztucznych oraz ze stali nierdzewnej.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym całym asortymentem pojemników do segregacji śmieci wewnątrz. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego — odpowiemy na wszystkie nurtujące kwestie.


Ocena kategorii:
Aktualizacja…
  • Brak produktów w koszyku.