Skontaktuj się z nami telefonicznie +48 501 604 839 lub mailowo: sklep@ekofabryka.pl

Jak do tego doszło?

Idea ekofabryki narodziła się pod koniec 2016 roku. Impulsem do powstania firmy był zauważalny wzrost zapotrzebowania na pojemniki do segregacji odpadów u źródła, czyli tam gdzie powstają, np. w domu, w szkole, w biurze. Realizacja projektu ruszyła we wrześniu 2017 roku.
Jako firma chcielibyśmy edukować i doradzać w kwestiach związanych z segregacją odpadów i recyklingu, ale także zainteresować Was tematami luźniej związanymi z ekologicznym podejściem do życia. Niezmiernie istotne jest również to, abyśmy pozyskiwali wiedzę i czerpali z Waszych przykładów. W tym celu powstaje blog na naszej stronie internetowej, fanpage na facebooku oraz konto na Twitterze. Chętnie przyjmiemy również wszelkie sugestie drogą telefoniczną i mailową.

Chcielibyśmy dystrybuować nasze produkty do Was poprzez profesjonalny sklep internetowy, sieć partnerską, portale aukcyjne i spotkania twarzą w twarz – te ostatnie lubimy najbardziej. Spróbujemy sprostać każdemu wyzwaniu i przygotować zindywidualizowane rozwiązanie i ofertę na miarę, jeśli tego będzie wymagała konkretna sytuacja. W swojej ofercie posiadamy głównie produkty od europejskich dostawców. W tym zakresie zaufała nam między innymi niemiecka firma Hailo. 70 lat tradycji, oddziały na całym świecie, a w Polsce to my zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem, co jest dla nas ogromnym wyróżnieniem.

Zapraszamy do kontaktu

Zespół ekofabryki

Projekt ekofabryka jest współfinansowany przez „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.