Zestawy do segregacji odpadów – Ekofabryka
facebook

Skontaktuj się z nami telefonicznie +48 501 604 839 lub mailowo: sklep@ekofabryka.pl

Zestawy do segregacji odpadów

Szanujesz naturalne środowisko i chcesz, aby świat wokół Ciebie został uporządkowany? Zestaw do segregacji odpadów od Ekofabryki pomoże Ci wypromować ekologiczne trendy w otaczającej przestrzeni publicznej. Stacje składają się z kilku pojedynczych pojemników na odpady i pozwalają na ich szybką oraz wygodną segregację.

W ofercie znajdziesz szeroki wybór zestawów, które idealnie sprawdzą się w firmach, urzędach, hotelach, szkołach i przedszkolach oraz wszelkiego typu instytucjach. Pojemniki są trwałe (wykonano je m.in. z utwardzonego plastiku odpornego na promienie UV) i stabilne. Pojedyncze kosze można szybko łączyć w całe stacje. W zestawach znalazły się specjalne łączniki lub podstawki, które pozwalają scalać pojedyncze kosze i tworzyć z nich stacje recyklingu.
Wyraźne oznaczenia ułatwiają bezproblemową segregację odpadów. Odpowiednie kolory pokryw, przypisane do danego rodzaju odpadów (papier, szkło, metal, plastik, bioodpady i odpady mieszane) oraz specjalne naklejki to gwarancja, że nikt już nie pomyli kosza, z którego powinien w danym momencie skorzystać. Segregacja odpadów może stać się jeszcze łatwiejsza dzięki naszym pojemnikom. Używając ich możesz zadbasz o środowisko w którym żyjemy.
Dostępne zestawy do segregacji odpadów to pojemniki o różnych pojemnościach i kształtach, co pozwala dobrać rozwiązanie idealnie dopasowane do konkretnej przestrzeni. Specjalnie dla szkół przygotowaliśmy zestawy z pokrywami oznaczonymi bajkowymi naklejkami, które sprawią, że edukacja ekologiczna stanie się doskonałą zabawą. Najmłodsi mogą wspierać selektywną zbiórkę odpadów, wspólnie ze swoimi ulubionymi postaciami z komiksów.

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.