W związku z COVID-19 informujemy, że Ekofabryka realizuje zlecenia bez zmian w terminach podanych na stronie

Kosze do segregacji odpadów i śmieci - w domu i firmie

Segregowanie odpadów nie jest już uciążliwym problemem — kosze do segregacji śmieci w sklepie Ekofabryka są funkcjonalne i wygodne w użyciu.

Przedstawiamy Ci kosze do segregacji odpadów, które doskonale sprawdzą się w każdym domu, mieszkaniu, biurze lub hotelu. Wyglądają jak standardowe kosze na odpady otwierane za pomocą pedału, z tym wyjątkiem, że przystosowane są do segregacji odpadów.

Posiadają one jeden lub kilka wewnętrznych pojemników ułatwiających podział i klasyfikacje odpadów. Wewnętrzne pojemniki z łatwością się wyciąga — opróżnianie i czyszczenie ich nie stanowi problemu. Każdy z pojemników można przystosować do segregacji plastiku, aluminium, papieru, szkła, odpadów biologicznych i zmieszanych dzięki kolorowym etykietom lub piktogramom dołączonym do zestawu. Dzięki temu już nikt z domowników lub pracowników nie pomyli komór kosza!
Ekofabryka oferuje Ci szeroki wybór ekologicznych rozwiązań dedykowanych osobom, którym nieobca jest troska o środowisko naturalne i segregują odpady.
Funkcjonalność podnosi szereg dodatkowych rozwiązań. Kosze do segregacji śmieci w domu i biurze zostały wyposażone w mechanizm „soft close” — spowalnia on opadanie klapy i eliminuje towarzyszący temu hałas. Ergonomię pojemników podnosi duży kąt otwierania pokrywy — pozwoli bez problemów wrzucać większe odpady.
Wśród asortymentu dostępne są kosze plastikowe oraz wysokiej jakości pojemniki wykonane ze stali malowanej proszkowo lub nierdzewnej (INOX). Poszczególne pojemniki różnią się nie tylko pojemnością i liczbą komór, ale także kształtem oraz designem. Jesteś w stanie znaleźć idealne dla siebie rozwiązanie, które wpisuje się w wystrój domowej kuchni lub pomieszczenia socjalnego w biurze.


Ocena kategorii:
Aktualizacja…
  • Brak produktów w koszyku.